ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

AMERİKAN COCKER

Cinsiyet
:  Erkek ve Dişi
Yaş
:  2 Aylık
İlan No
:  94498
İlan Tarihi
:  08 Şubat 2020


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 8 ay önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
 • Ev ortamında bakıma uygun olan bu yavrularımız aynı zamanda evde bakılacak en ideal ırklar arasında yer alıyorlar.
 • Çocuklarla arası iyi olan bu yavrularımızın diyalogları sevgi üzerine kurulu. Başka köpek ırkları hatta kedilerle de anlaşabilen uyumlu canlılar.
 • Oyun oynamayı sever bu güzelliklere günlük tüy taraması yapılmasını tavsiye ediyoruz.
 • Bu köpekler akıllı ve algıları açık köpekler olduklarından eğitimleri kolay.
 • Klasik american cocker rengindeki yavrularımız ırk ve sağlık garantili olup türünün taşıması gereken tüm özellikleri taşıyor.
 • Yavrularımız sizleri ve yeni evlerini heyecanla bekliyorlar.
 • Amerikan Cocker; çok canlı ve mutlu bir köpektir. Samimi ve açık fikirli bir şekilde ailesini sever ve herkes için eğlencelidir. Sosyallik doğası nedeniyle dikkat çekenleri tarafından iyi karşılanan kesinlikle çocuk dostu dört ayaklı bir arkadaş. Sonuçta, o sadece mükemmel bir aile köpeği.
 • Aslen bir av köpeği olarak yetiştirildiğini daima aklınızda bulundurmalısınız. Bu nedenle, kediler ve diğer küçük hayvanlar için av içgüdüsü çok belirgindir. Çok iyi kabul ettiği ve aynı zamanda hevesli olduğu doğru eğitimler sayesinde bununla ilgili büyük bir problem yaşanmayacaktır.
 • Amerikan Cocker mutlak bir oburluktur.  Bu nedenle, erişilebilecek her şeyi büyük bir özenle temizlediğinden, yiyecek artıklarının erişilebilir olmadığından emin olmalısınız. Ayrıca, yürüyüşlerinizde gözlerinizi açık tutmalısınız, çünkü zehirli yem gibi tehlikeler olabilir ve orada durmayacaktır.
 • Çok uzun tüyleri olduğundan, günlük olarak fırçalamak ve hatta düzenli olarak kesmek en iyisidir. Kürkünün düğümlenmediğinden ve hatta keçeleşmediğinden emin olmalısınız. Güzel kürküne düzenli olarak bakarsanız, ipeksi görünümünün parlaklığının tadını çıkarabilirsiniz. Gözleri de biraz hassastır ve düzenli olarak kontrol edilmelidir. Kızarıklık veya benzeri değişiklikler fark ederseniz, bir veteriner tarafından incelenmelidir.
 • Amerikan Cocker, av köpeği sınıfına ait olduğundan, çok fazla aktiviteye ve harekete ihtiyacı var. Çeviklik eğitimi kesinlikle onun için uygundur. Çok eğlenceli olduğu için onu diğer birçok oyuncakla heyecanlandırabileceksiniz. Belirgin zekâsı özellikle dikkat çekicidir.

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
AMERİKAN COCKER #94498
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder
MESAJ GÖNDER

{{ username }} kullanıcısına mesaj gönderiyorsunuz