ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


AMERİKAN COCKER #94498

Gurkan Budak

Bursa / Osmangazi
Fiyatı
:  Görüşülür
Cinsiyet
:   Erkek ve Dişi
Yaş
:   2 Aylık
Durum
:   Satılık
İlan No
:  94498
İlan Tarihi
:  08 Şubat 2020
Yayın Süresi
:  Bugün Bitiyor
Üyelik Tarihi : 30 Eylül 2018
1.yıl

gurkanbudak
Aktif İlanları : 23 adet
İlan Sahibini İncele
Mia Puppy Dogs
0539 720 5686
Mesaj için müsait ( çevrimiçi)
Whatsapp’dan mesaj at
Bu ilan 2 hafta önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
 • Ev ortamında bakıma uygun olan bu yavrularımız aynı zamanda evde bakılacak en ideal ırklar arasında yer alıyorlar.
 • Çocuklarla arası iyi olan bu yavrularımızın diyalogları sevgi üzerine kurulu. Başka köpek ırkları hatta kedilerle de anlaşabilen uyumlu canlılar.
 • Oyun oynamayı sever bu güzelliklere günlük tüy taraması yapılmasını tavsiye ediyoruz.
 • Bu köpekler akıllı ve algıları açık köpekler olduklarından eğitimleri kolay.
 • Klasik american cocker rengindeki yavrularımız ırk ve sağlık garantili olup türünün taşıması gereken tüm özellikleri taşıyor.
 • Yavrularımız sizleri ve yeni evlerini heyecanla bekliyorlar.
 • Amerikan Cocker; çok canlı ve mutlu bir köpektir. Samimi ve açık fikirli bir şekilde ailesini sever ve herkes için eğlencelidir. Sosyallik doğası nedeniyle dikkat çekenleri tarafından iyi karşılanan kesinlikle çocuk dostu dört ayaklı bir arkadaş. Sonuçta, o sadece mükemmel bir aile köpeği.
 • Aslen bir av köpeği olarak yetiştirildiğini daima aklınızda bulundurmalısınız. Bu nedenle, kediler ve diğer küçük hayvanlar için av içgüdüsü çok belirgindir. Çok iyi kabul ettiği ve aynı zamanda hevesli olduğu doğru eğitimler sayesinde bununla ilgili büyük bir problem yaşanmayacaktır.
 • Amerikan Cocker mutlak bir oburluktur.  Bu nedenle, erişilebilecek her şeyi büyük bir özenle temizlediğinden, yiyecek artıklarının erişilebilir olmadığından emin olmalısınız. Ayrıca, yürüyüşlerinizde gözlerinizi açık tutmalısınız, çünkü zehirli yem gibi tehlikeler olabilir ve orada durmayacaktır.
 • Çok uzun tüyleri olduğundan, günlük olarak fırçalamak ve hatta düzenli olarak kesmek en iyisidir. Kürkünün düğümlenmediğinden ve hatta keçeleşmediğinden emin olmalısınız. Güzel kürküne düzenli olarak bakarsanız, ipeksi görünümünün parlaklığının tadını çıkarabilirsiniz. Gözleri de biraz hassastır ve düzenli olarak kontrol edilmelidir. Kızarıklık veya benzeri değişiklikler fark ederseniz, bir veteriner tarafından incelenmelidir.
 • Amerikan Cocker, av köpeği sınıfına ait olduğundan, çok fazla aktiviteye ve harekete ihtiyacı var. Çeviklik eğitimi kesinlikle onun için uygundur. Çok eğlenceli olduğu için onu diğer birçok oyuncakla heyecanlandırabileceksiniz. Belirgin zekâsı özellikle dikkat çekicidir.
Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

AMERİKAN COCKER #94498
Gurkan Budak
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder

MESAJ GÖNDER

{{ username }} kullanıcısına mesaj gönderiyorsunuz