ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


YENİ VİTRİN İLANLARIMIZI GÖREBİLİRSİNİZ

Anne Altından Veteriner Kontrollü #23379

Cinsi
:   Chihuahua
Cinsiyeti
:  Dişi
Yaşı
:  2 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  23379
İlan Tarihi
:  26 Eylül 2016


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 3 ay önce yayınlandı.
Bu ilanı 217 kişi görüntüledi.
Bu ilan üyelerimizden 1 mesaj aldı.
Açıklama

 Anne altından 2.5 aylık Safkan Chihuahua - Şivava yavruları , dişi ve erkek . Elma kafalı , dik ve kısa burunlu.

 Yavrularımız Ev ortamında Veteriner kontrolünde sezeryansız , doğal şekilde dünyaya gelmiştir. 9 haftaya , anne reddene kadar, anne sütü emmiş immun sistemleri ideal şekilde gelişmiştir. 6 haftadan itibaren  yaş mama , JuniorCal , DHA , Vit. Mineral takviyeleri de eksiksiz yapılmıştır. Anne de emzirme ve temas sürecinde ev dışına çıkmamıs başka köpeklerden gelebilecek enfeksiyonlara karşı, aşılar aktive olana kadar korunmuştur. Anne , baba , eşleşme , doğum ve emzirme mediaları mevcuttur.

 Anne 2 yaşında ,Chocolate & Tan with White (Tricolor) aynı zamanda dilusion geni taşıyan , dövmeli çipli UKU secerelidir. 2600gr. dır

 Baba 6 yaşında uzun tüylü , bej , Almanya Munich ve KIF kayıtlı , çok iyi derecelidir Özellikle uzun tüylü ve dillusion gen taşıyıcı olarak seçilmiştir. 2450gr. dır.

 Erkek yavru , sadece Anne ve baba nın her ikisinin de resessive dillution genleri ile Chocolate genleri taşıması durumunda ve çok düşün ihtimalle çıkabilen Isabella (Lilac&tan)  renktir , burnu , pati pad leri , uçuk kahve dir , gözler renklidir. Yani True Isabella olan nadir rastlanan tiptedir. Çene yapısı 6x6 makas ısırıştır.( yaklaşık 2400gr. olacaktır.)

 Dişi Yavrular ise , renk olarak Sable Fawn (yaklaşık 2200gr olacaktır.) 6x6 makas ısırış  ile  Fawn with white overshot ısırıştır . (yaklaşık 2600gr. olacaktır.)  

 Anne ve babaları bilinen , ev ortamında ve veteriner desteğiyle , özenle dünyaya gelmiş ve en iyi şekilde  bakılmış yavrularımız , gerçek değerlerinin altına , ücretli olarak sahiplendirilecektir. Sahiplendirme ; İş ve Ev düzenini oturtmuş, tercihen yakın ulaşımda ,gelecekteki sağlık ve bakım masraflarını aksatmayacak, kedisiz ve yavrularımıza kalıcı aile olabilecek kişiler arasında en iyi alternatife yapılacaktır. 

 

 

  

Mehmet (Üye Değil):
Cenk bey kızım için bir tane civava arıyorum, ne kadar istiyorsunuz, Nasıl görebiliriz

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

Anne Altından Veteriner Kontrollü #23379
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder