ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

dişi damızlık presa canerio #94740

Cinsiyet
:   Dişi
Yaş
:   3 Yaş
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  94740
İlan Tarihi
:  07 Ocak 2020


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 6 ay önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
 • Üç yaşında ve dişi olan bu yavrumuz çok sakin bir köpek.
 • Çocuklarla çok iyi anlaşıyor ve sosyal bir köpek. Aile bireylerine karşı da uysal ve benimseyici özellikte.
 • Diğer ırklarla uyum olarak iyi düzeyde.
 • Genel olarak uysal olan bu köpeğin sadece cüssesi tedirgin edebilir. Fakat bunun haricinde saldırgan ve agresif bir köpek değil.
 • Bahçe hayatına daha uygun olduğunu söyleyebiliriz aynı zamanda evde de bakımı yapılan bir köpek.
 • Bahçe ortamında yaşadığı takdirde egzersize ihtiyaçları kalmaz.
 • Sakin, dengeli, kendine güvenen bir köpektir. Performansını her zaman gösterebilen güçlü, savunmacı bir sporcudur. Son derece iyi huylu, güçlü ve yüksek bir uyaran eşiğine sahip. Bununla birlikte, daha aktif ve sadece yoldaş olarak yetiştirildiği kadar uyuşuk değildir. İyi sosyalleştirilmiş bir presa canario, tanıdığı kişilerden ve çocuklardan hoşlanır. 
 • O çok sosyal bir köpek. İlk başta, yabancılara karşı biraz uzak bir tutum sergiler. Tek başına saldırgan olmadan ailesinin korkusuz bir koruyucusudur. Özellikle bekçi köpeği olarak uygundur. Mizaçları dengelidir ve kendine güvenir. 
 • Yaşam şartları konusunda iddiasız olmasına rağmen yine de küçük bir daire için ideal değildir. İyi sosyalleştirilmiş, eğitimli ve fiziksel olarak meşgulse ancak o zaman bir aile köpeği olarak uygundur. Yardım veya koruyucu köpek eğitimi gibi zorlu görevler için bile uygundur. Temel şart, saygın bir yetiştiriciden gelmesi ve orada zaten iyi bir sosyalleşme yaşamış olmasıdır.
 • Deneyimsiz kişiler için iyi bir tercih değildir. Zeki, çok sosyal, düşünceli ve çalışmaya isteklidir. Ama aynı zamanda çok güçlü ve iddialıdır. Şüphe duyduğunuzda, tasmanın her zaman daha güçlü bir ucu, tamamen fiziksel olarak zorlamalısınız. Bu nedenle, sahibi liderlik rolü ve elbette otoriteye dayanan bir şüphe bırakmamalıdır.
 • Bakımı hakkında özel bir talepte bulunmaz. Tipik bir hastalığı bilinmemekte, sağlam sağlığa sahip olduğunu varsayabiliriz. Yaşam beklentisi hakkında güvenilir rakamlar mevcut değildir ancak ciddi bir şekilde yetiştirildiğinde 10 ila 12 yıl yaşayabilmektedir.

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
dişi damızlık presa canerio #94740
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder
MESAJ GÖNDER

{{ username }} kullanıcısına mesaj gönderiyorsunuz