GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE HATIRLATMA

KopekDunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email adresiniz

Önceki İlan Sonraki İlan

EN FAZLA SEÇENEK İLE ORANGE TEDDY BEAR FACE POMERANIAN BOO

Cinsiyet
:  Erkek
Yaş
:  1 Yaş
Teklif
:  Sorunuz
İlan No
:  94674
İlan Tarihi
:  19 Nisan 2021
Yayın Süresi
:  Son 12 Gün Kaldı
Güvenli Firma
Üyelik Tarihi : 21 Nisan 2017
4.yıl

VoguePet
Aktif İlanları : 137 adet
İlan Sahibini İncele
Vogue Pet
0533 134 7362
Mesaj için müsait ( çevrimiçi)
Whatsapp’dan mesaj at
Bu ilan Whatsapp'dan aldı
Bu ilan 3 gün önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.

✔️   Ayı surat olarak da bilinen Teddy Bear Face Pomeranian Boo bebeğimizin tüm bakımları ve aşı uygulamaları yapıldı ve yeni ailesine gitmeye hazır.

✔️  Tüm sağlık kontrolleri ve aşı uygulamaları uzman veteriner hekim kadrosu ile büyük bir titizlik ile yapıldığından hiçbir sağlık problemi yok.

✔️  1 yaşındaki oğlumuz kolay eğitim alabilen Boo Köpek iyi bir karakterde olduğu için tuvalet eğitimini de edindi.

✔️  Sevecen yapısı sayesinde pofuduk kahverengi renkte tüylerine sarıldığınız zaman inanılmaz derecede mutlu olacaksınız.

✔️  Fotoğraftan da anlaşılacağı üzre güzel giysiler giyinmek ve tüylerinin güzel traş edilmesi de onu çok mutlu ediyor.

  • Çeşitli önyargıların aksine, o "tek kişilik bir köpek" değildir: büyük bir aileyi "alfa hayvanına" tercih eder. Her yaştan çocuğu sever (erken yaşlardan itibaren onlara alıştığında) ve kabarık kürkünde "koruma için" kucaklaştıklarında inanılmaz gurur duyar. Dikkatli, şüpheci ama saldırgan değil, diğer hayvanlarla da erken yaşta alıştırıldığında iyi geçinir.
  • Koşmayı sever ama bir "kilometre yiyici" değildir. Temel olarak, bu köpek sahibinin yaşam koşullarına uyum sağlar ve her şeyi yapar, asıl şey sahibi ile olabilmesidir. Ona büyük bir zevk vermek istiyorsanız, onunla köpek spor kurslarına katılın. 
  • Bu tarz konular pomeranian boo köpeklerin fiziksel ve zihinsel özellikleri ilgilendiren zorlukları sever. Arama ve koklama oyunları bu konuda özellikle iyi bir tercih. Ancak yüzmeyi seven bir yanı da var. Onu yetiştirmek için yüksek derecede bilgi, sabır ve incelik gerekir. Tüm köpekler gibi, bunun da kendi düşünceleri var. Sahibini memnun etmek ister ama ne istediğine kendi karar verir. Pratikte bu, bazen siz söylemeden önce bir komut uygulayacağı anlamına gelir ya da belki vermek istemediğiniz bir komut. 
  • Bu köpeğin başarılı bir şekilde yetiştirilmesi için, her şeyden önce onunla çalışmak için motive edilmesi gerekir ve bu en iyi şekilde bir uzman tarafından gerçekleştirilir. Oldukça sosyal bir yapıya sahip olduğu için çocuklu aileler için uygundur. Ama yine de küçük çocuklarla gözetim altında tutulmalıdır.
Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
EN FAZLA SEÇENEK İLE ORANGE TEDDY BEAR FACE POMERANIAN BOO #94674
Voguepet
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder
MESAJ GÖNDER

{{ username }} kullanıcısına mesaj gönderiyorsunuz