GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

En kaliteli huskyler istanbul

Cinsiyet
:  Erkek ve Dişi
Yaş
:  2 Aylık
İlan No
:  94333
İlan Tarihi
:  12 Eylül 2020


BU İLAN YAYINDAN KALKMIŞTIR

Bu ilan 11 ay önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
  • İki aylık erkek ve dişi olan bu yavrularım son derece asil ve güzel yavrular.
  • Hem evde hem de bahçede bakımı kolaylıkla yapılan bu yavruların göz ve tüy yapısı çok güzel.
  • Rutin taramaların yeterli olacağı bu yavrular dış görünüşleri ile son derece dikkat çekici köpekler.
  • Çok oyuncudurlar ve  oyun oynamaktan müthiş keyif alırlar.
  • Sağlık kontrollerini yaptırdığım bu yavrularım gerekli belgelere sahip ve ırkın taşıması gereken bütün özellikleri bulunduruyorlar.
  • Çok fazla egzersize ihtiyaç duyar! Koşma isteğini karşılamak için bir saatlik basit yürüyüşler yeterli değildir! Bu köpekler yeterli egzersiz yapmazlarsa, çabuk sıkılırlar ve diğer aktiviteleri ararlar (örneğin, nesneleri parçalamak veya yok etmek). Bu köpeklerin gereksinimlerini karşılayıp karşılayamayacağınızı önceden düşünmek çok önemlidir. Bunun diğer şeylerin yanı sıra muazzam bir zaman harcaması olduğunun farkında olunmalıdır.
  •  Husky, dostça ve nazik ama ruhlu olarak tanımlanır. Doğal olarak güçlü bir özgürlük ve irade arzusu vardır. Dolayısıyla, sonuçta bir eğitim gereklidir. Çok uysal olmasına rağmen, itaat eğitimi çok zaman ve empati gerektirir. İnsanlara karşı açık doğası nedeniyle bir bekçi köpeği olarak kullanım için daha az uygundur.
  • Çok fazla egzersize ve ayrıca zihinsel zorluklara ihtiyaç duyarlar. Husky'nizi mutlu etmek istiyorsanız, bir kızak veya kayaklarınızın önüne koyun. Büyük şehirler için uygun değildir. Dışarıda bahçede kendini daha rahat hissediyor. Hatta güçlü avcılık içgüdüsünü göz ardı edilemez. Kediler veya tavşanlar oda arkadaşı olarak uygun değildir.
  • Sportif bir köpek olarak, Husky diğer ırklardan daha yüksek bir enerji gereksinimine sahiptir. Hazır yemek kullanmak istiyorsanız, aktif köpekler için açıkça uygun olduğundan emin olun.
  • Köpeğinizi günde iki kez porsiyonlarla beslemek en iyisidir. Sonra kâse kaldırılmalı. Ancak, temiz suya erişim gün boyunca açık olmalıdır. Artıklarınızla beslemeyin. Baharatlar ve katkı maddeleri iyi tolere edilmez. Mide tahrişine ve sindirim sorunlarına neden olabilirler. Hiçbir koşulda köpeğiniz çikolata yememelidir! Bu ciddi zehirlenmelere ve en kötü durumda ölüme neden olur.

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
En kaliteli huskyler istanbul #94333
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder