GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

Önceki İlan Sonraki İlan

Irk ve Sağlık Garantili olan Safkan Maltese bebeklerimiz

74 Irk ve Sağlık Garantili olan Safkan Maltese bebeklerimiz
kişi şu anda bu ilanı inceliyor
Bu ilan Whatsapp'dan aldı
Show Yavrular
İstanbul / Beşiktaş
Cinsiyet
:  Dişi
Yaş
:  2 Aylık
Teklif
:  Sorunuz
İlan No
:  162229
İlan Tarihi
:  29 Mart 2023
Yayın Süresi
:  Son 12 Gün Kaldı
Üyelik Tarihi : 03 Eylül 2022

istanbulpomeranian
Aktif İlanları : 21 adet
İlan Sahibini İncele
0534 232 7962
Mesaj için müsait ( çevrimiçi)
Whatsapp’dan mesaj at
Bu ilan 3 gün önce yayınlandı.

Show Yavrular çiftliğimizde yetiştirmiş olduğumuz Maltese ırkı bireylerinden patili dostumuz 'Mary'.
Mary'nin ırkının ailelerine sağlamış olduğu avantajları tüy dökmemesi,koku yapmaması ve hipoalerjenik yapıya sahip olmasıdır.
Çok küçük boyutlara sahip olduğundan dışarıya çıkma ihtiyacı yok ve evin içersin de oynayarak hareket enerjisini atabilir ve doğuştan gelen tuvaletlerini pede yapma özelliklerini de unutmamak gerekiyor.
Çocuklarla çok iyi anlaşması onların gelişimine katkı sağlamasının yanı sıra havlama potansiyeli çok düşüktür bu yüzden dünya'da bakımı ve eğitim en rahat olan ırktır.
Annesi ve babası çiftliğimizde olan yavrumuzun tuvalet eğitimi tamamlanmış olmakla beraber sırası gelen aşıları yapılmış olup sahiplendirme sırasında Irk ve Sağlık garantileri ailemize teslim edilmektedirler.
Sahiplenme sırasında ailemize Uzman eğitmen arkadaşlarımız yazılı ve sözlü olarak aileye yenı katılan dostlarımız hakkında gerekli eğitim bilgilerini sağlayacak ve 7/24 ulaşıp destek alabilecekleri platform ile buluşturacaklardır.
Sürekli veteriner kontrolünde olan bebeklerimiz ailenin talebi üzerine diledikleri veteriner klinğinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra teslim edilebilir.
Sizler de mağazamızı ziyaret ederek yavrularımız ile tanışabilir iletişim numaramız üzerinden Irk Uzmanı arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
Irk ve Sağlık Garantili olan Safkan Maltese bebeklerimiz #162229
Show Yavrular
Maksimum 2000 Karakter Sınır