BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

Irk ve Sağlık Garantili olan Safkan Maltese bebeklerimiz

51 Irk ve Sağlık Garantili olan Safkan Maltese bebeklerimiz
kişi şu anda bu ilanı inceliyor
Bu ilan Whatsapp'dan aldı
Cinsiyet
:  Dişi
Yaş
:  2 Aylık
İlan No
:  162229
İlan Tarihi
:  15 Mayıs 2024


BU İLAN YAYINDAN KALKMIŞTIR

Bu ilan 1 ay önce yayınlandı

Show Yavrular çiftliğimizde yetiştirmiş olduğumuz Maltese ırkı bireylerinden patili dostumuz 'Mary'.
Mary'nin ırkının ailelerine sağlamış olduğu avantajları tüy dökmemesi,koku yapmaması ve hipoalerjenik yapıya sahip olmasıdır.
Çok küçük boyutlara sahip olduğundan dışarıya çıkma ihtiyacı yok ve evin içersin de oynayarak hareket enerjisini atabilir ve doğuştan gelen tuvaletlerini pede yapma özelliklerini de unutmamak gerekiyor.
Çocuklarla çok iyi anlaşması onların gelişimine katkı sağlamasının yanı sıra havlama potansiyeli çok düşüktür bu yüzden dünya'da bakımı ve eğitim en rahat olan ırktır.
Annesi ve babası çiftliğimizde olan yavrumuzun tuvalet eğitimi tamamlanmış olmakla beraber sırası gelen aşıları yapılmış olup sahiplendirme sırasında Irk ve Sağlık garantileri ailemize teslim edilmektedirler.
Sahiplenme sırasında ailemize Uzman eğitmen arkadaşlarımız yazılı ve sözlü olarak aileye yenı katılan dostlarımız hakkında gerekli eğitim bilgilerini sağlayacak ve 7/24 ulaşıp destek alabilecekleri platform ile buluşturacaklardır.
Sürekli veteriner kontrolünde olan bebeklerimiz ailenin talebi üzerine diledikleri veteriner klinğinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra teslim edilebilir.
Sizler de mağazamızı ziyaret ederek yavrularımız ile tanışabilir iletişim numaramız üzerinden Irk Uzmanı arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı