ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

Mukkemmel kalitede Fawn renk French Bulldog #74883

Cinsiyet
:   Erkek
Yaş
:   6 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  74883
İlan Tarihi
:  12 Şubat 2019


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 6 ay önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
Açıklama

Evinize neşe getirecek bir ırk olan French Bulldog, Bulldog ailesinin en küçük üyesidir. Yaygın olarak Beyaz, siyah, renklerde olurlar. Bunların yanı sıra, az bulunan Fawn, Blue, Merle, BlueTan, BlackTan renkleride mevcuttur, Fawn (Kahverengi) bu ırkın standartlarını en iyi koruyan renktir, bu renkler görsel olarak çok çekici ancak nadir bulunduklarından  siyah beyaz renklere göre oldukça pahalı renklerdir. Beslenme konusun da çok hassas olan French Bulldog'lar da, beyaz renk alerjiye en yatkın renk iken, Fawn ve Blue alerji konusunda sorun yaşamamaktadır,  Yavru iken düşük olan kulakları 3 ila 4 ay içinde dikilir. Dik kulakları, basık suratları, tirbuşon şeklinde kuyrukları, kısa bacakları, ağır, kaslı ve güçlü vücutları onları benzersiz kılan özellikleridir. Apartman hayatı için çok uygun bir ırktır, çok iyi birer fare avcısı olan bu köpekler de havlama, salya, koku gibi problemler de yoktur. Yavru dönemlerinde çok hareketlidirler fakat yaşlandıkça günün büyük bir bölümünü siz uyarmadığınız sürece uyuyarak geçirirler. French Bulldog ortalama 10-12 sene yaşar. İnsanlarla oynamayı çok severler çocuklarla ve diğer evcil hayvanlarla arası gayet iyidir.

Yüzlerinin kızgın ve sinirli gibi görünmesi sizi yanıltmasın. Sevecen, oyuncu, mutlu köpeklerdir ve sahiplerine karşı çok vefalıdırlar. Kolay eğitilebilir, idrak kabiliyeti çok yüksek ve oldukça kolay uyum sağlayan köpeklerdir. İlginizi ihmal ettiğinizde küserler. Kiloları ortalama 9-13 kg arasındadır. Uzunlukları, 30 cm’e ulaşır. Burunlarının ve yüzlerinin basık olması onların sevimliliklerini artırmaktadır.  Çok kısa tüylere sahiptir ve kas yapıları çok gelişmiştir, kaslı oldukları için kolay kolay canları yanmaz. Basık burunlu oldukları için horlama problemleri vardır.

Ev içi bakım için çok ideal olan French Bulldog’lar, yıkanma ihtiyacı olmayan köpeklerdir.

Kısa bacaklı küçük ırklar sınıfın da olduklarından egzersiz ihtiyaçları yoktur, gün için de ev de yada küçük bir bahçe de tüm enerjilerini atabilirler.

Bekçilik özellikleri %75 seviyelerindedir, koruma özellikleri yoktur.

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

Mukkemmel kalitede Fawn renk French Bulldog #74883
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder