ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

PEKİNGESE YAVRULARI YENİ YUVALARINA GİTMEYE HAZIRLAR ( DİŞİ YAVRULAR MEVCUTTUR ) #7463

Cinsi
:   Pekinez
Cinsiyet
:  Erkek
Yaş
:  2 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  7463
İlan Tarihi
:  03 Temmuz 2015


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 3 yıl önce yayınlandı.
Bu ilanı görüntüledi.
Açıklama

 

SAYIN MÜSTERİLERİMIZ


Defalarca anlattım, insanları bilinçlendirmek için bloglar açtım,  ilan açıklamalarıma yazdım, fakat şikayet edilmek sureti ile engellendim. Artık çok fazla uzatmamaya karar verdim, keza engel de olamıyorum.  Sevgili hayvansever;  ucuz köpek satmıyorum,yanında bütün malzelerini ve mamasını hediye olarak yollamıyorum, ömür boyu garanti vermiyorum, uzman veteriner hekim kadromda yok,var diyen de yalan söylüyor,  kimsenin aşı günlerini falan da takip etmiyorum, ben Çiftlik sahibi değilim, köpeklerim yok,Türkiye'nin merdiven altı hiç bir resmiyeti olmayan kendilerine çiftlik adı vermiş,hayvancıga her 6 ay da bir,daha iç organları kendine gelmeden doğum yaptıran,15 kilosu 30 lira olan tarihi geçmiş mamalar ile besleyen,olmadı ne kadar tavuk kemiği varsa onun ile beslemiş, ası vurmamış, parazit uygulamamış, üretim izni ve belgesi olmayan, yerlerden değil.  Balkan ülkelerinin işini düzgün ve hakkı ile yapan Kennel'larından köpekler alıyor ve bunları ülkeye getiriyorum. Fiyatlarım Bursa İzmir Denizli gibi illerden daha pahalıdır. Bursa'dan fiyat almıssanız beni aramak ve daha uygun fiyat sormak için zahmet etmeyin.


Unutmayınız ki istediğiniz canlının en ucuzunu aramaya çalışdığınız müddetçe o bir köpek olmaktan çıkacakdır. En azından sattığım hiç bir köpek hasta olmuyor, çocuklar ve sahipleri alıştıktan sonra yavru ölüp de kimseyi depresyona da sokmuyor. O sevimli satıcılar gibi köpek gitti iş bitti deyip iletişimi koparmıyoruz.Sattığımız her köpeğin 21 gün arkasındayız Allah nasip ederse.
Özetle sevgili hayvansever bu iş canlı dır, canlı işi risklidir, bunu iyi yapan hakkını veren yerlerden almak gerekir. Gerekirse bizzat yurt dışına gidip alınmalıdır, imkan yoksa getirenden alınmalıdır ki yarın 10 yıl sizinle hiç bir problem çıkarmadan yaşaması gereken hayvan 3 gun sonra ölmesin, ya da 6 ay sonra neye benzediğini bile belli olmayan bir köpeğe dönmesin.


İstanbul'un farklı bölgelerinde mağazalarımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.


NOT / Arayıp da bulamadığınız, aklınıza gelebilecek her evcil hayvanı sizler icin araştırıyor, buluyor ve ülke'ye getiriyoruz.


SAYGILARIMIZLA


VOLKAN HANCI


 ● Bütün yavrularımız yurt dışı uretimidir.


● İstediğiniz her yavru sağlık karnesi ve isteğe göre AB pasaportu ile teslim edilmektedir.


● Yavrular 45 gün anne sütü aldıktan sonra ve 15 gün karantina süreleri bitmiş bir durumda ithal edilmektedir.


● İsteyen müşteri (İstanbul için geçerli) kendi veteriner hekimine kontrol ettirip onay aldıktan sonra ödemesini yapabilir.


● Uzman ekibimiz ve Transfer seçeneklerimiz ile Türkiye ve AB ülkelerine hızlı teslimat yapılır.


● İsteyen musteri (İstanbul dışı için )ücretini ödedikten sonra,pet nakil servisimizi kullanarak ödemesini kapıda yapabilir.


● İstanbul içi müşterilerilerimiz herhangi bir ücret ödemeden ödemesini kapıda yapabilir.


● Elimizde olmayan özel siparişler maxsimum 10 iş günü içerisinde teslim edilir.


● İsteğe bağlı her ırk'ın FCI EXPORT SCR'li olan yavruları da temin edilir.


● Pansiyon ve Kuaför hizmetlerimiz bulunmaktadır.● Sevgili hayvansever istediğiniz her yavru yukarıda belirtilen şart ve koşullarda sahiplendirilmektedir. Yavrularımız Bulgaristan Macaristan Sırbistan Romanya Rusya Gürcistan İtalya ve Polonya'dan ithal edilmektedir.
 Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz !!

 

YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

PEKİNGESE YAVRULARI YENİ YUVALARINA GİTMEYE HAZIRLAR ( DİŞİ YAVRULAR MEVCUTTUR ) #7463
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder