ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

Red brown Toy Yavrular #81136

Cinsiyet
:   Erkek ve Dişi
Yaş
:   2 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  81136
İlan Tarihi
:  03 Şubat 2020


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 4 ay önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
  • Güzeller güzeli yavrumuz gideceği ailenin neşe kaynağı olmaya hazır. 
  • Anne sütüyle büyüdüğü ve bütün doktor kontrollerini aksatmadan eksiksiz olduğu için inanılmaz sağlıklı ve oyuncu bir çocuk.
  • Henüz yavru olduğunun bilincinde olarak, ilk 3 ay yaptığı yaramazlıkları görmezden gelecek ve onu sabırla eğitecek bir aileye ihtiyacı var.
  • Eğitim konusunda ailesini hiç zorlamayacak çünkü zaten küçük bir zeka küpü. 
  • Mutlu ve neşeli bir köpek, havlayıp hırçınlık etmesi yok. 
  • Sizi komşularınıza karşı mahçup etmeyecek kadar sessiz sakin...
  • Retinadaki optik hücrelerin tahrip olmasına ve ardından körlüğe yol açan ilerleyici retinal atrofiye duyarlıdır. Poodle Toy, diz kapağında oluşabilecek patella lüksü için bir eğilime sahiptir. Yoğun saç bakımına ihtiyacı vardır. Buna düzenli banyo da dahildir. Saçlarını kaybetmediği için alerji hastaları için de çok uygundur. Kıvırcık saçlar sık ​​sık kesilebilir. Sahibi, sağlığı tehdit eden aşırılıklardan kaçınmalıdır.
  • Poodle Toylar ortalamanın üzerinde öğrenme kabiliyetleri nedeniyle çeviklik, itaat, koruyucu köpek sporu gibi köpek sporlarının tüm alanlarında yönlendirilen aile köpekleridir. Standart olanlar afet, vücut arama ve rehber köpekler olarak başarıyla eğitilir.
  • Poodle Toyların tüyleri dökülmediği için düzenli olarak tıraş edilmelidir. Uzun tüylerin haftada birkaç kez fırçalanması gerekir, böylece kürk keçelenmez. Kürkü yumuşak, kıvırcık ve incedir. Günlük tarama, yumuşak kürkün çok çabuk pislenmesini ve köpek için rahatsız olmasını önler. Köpeğinizin kürkü büyümeye devam etmeyecek şekilde, düzenli olarak köpek berberine de gitmelisiniz.
  • Tüm durumlara iyi uyum sağlayabilen canlı ve eğlenceli bir cinstir. Ayrıca son derece zekidir, onu yeni başlayanlar ​bile büyük bir zevkle eğitilebilir. Sadık köpek iki ayaklı arkadaşlarına yakın kalmayı tercih eder ve doğrudan aile bağlantısına ihtiyaç duyar. Hassas hayvan çok özenlidir ve sahibinin iyi olmadığını fark eder. Sarılmayı seven tutumlu köpek küçük dairelerde de sorunsuz bir şekilde tutulabilir.

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

Red brown Toy Yavrular #81136
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder

MESAJ GÖNDER

{{ username }} kullanıcısına mesaj gönderiyorsunuz