GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

Önceki İlan Sonraki İlan

Red (Kızıl) Mini Boy poodle yavrularımız

kişi şu anda bu ilanı inceliyor
Bu ilan Whatsapp'dan aldı
Gizem Çiçek
İstanbul / Ataşehir
Cinsiyet
:  Erkek ve Dişi
Yaş
:  2 Aylık
Teklif
:  Sorunuz
İlan No
:  79746
İlan Tarihi
:  27 Eylül 2022
Yayın Süresi
:  Son 15 Gün Kaldı
Güvenli Firma
Üyelik Tarihi : 09 Aralık 2018
3.yıl

Poodleyavru
Aktif İlanları : 64 adet
İlan Sahibini İncele
Gökhan Kargın
0538 572 6030
Mesaj için müsait ( çevrimiçi)
Whatsapp’dan mesaj at
Bu ilan Bugün yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
 • Kıvrık, yumuşak ve çikolata rengi tüyleriyle güzel yavrumuz sizi mest etmeye geliyor...
 • Anne ve babasından ırk garantili tatlı lokumumuz artık evine ulaşmaya hazır.
 • Onun yavruyken yapacağı yaramazlıkları umursamayak, sabır ve sevgiyle eğitebilecek bir ailesi olmasını canı gönülden istiyoruz çünkü o çok özel bir çocuk.
 • Evini sahiplenir ve evdeki tüm insanlar ve diğer hayvan dostlarıyla çok iyi anlaşabilir.
 • Tüy dökmesi ya da tüylerinin koku yapması gibi bir durum söz konusu değil. 
 • Oldukça uyumlu ve bakımı kolay bir çocuk diyebiliriz...
 • Bu cinsin yüksek zekası nedeniyle, köpek yavrusu genç yaşta ondan ne istediğinizi anlar. Bu nedenle, ilk gün yetiştirme ile başlamak en iyisidir. Diğer tüm ırklarda olduğu gibi tutarlı ama sevgi dolu bir yetiştirme başarının anahtarıdır. Takviye edici bir yetiştirme meraklı cins için uygundur. Köpek küçük hileler ve oyunlar için hızlı bir şekilde heyecanlanabilir. 
 • Genellikle diğer evcil hayvanlarla iyi geçinse de iyi bir sosyalleşme şarttır. Bir köpek okuluna veya diğer köpeklerle temasa geçebileceği bir köpek yürüyüşüne gitmek, yetiştirmeye iyi bir ektir. Sevgi dolu ve meraklı doğası nedeniyle, ailesi ile yapacağı yürüyüşler ve aktivitelerden çok mutlu olur. Bu küçük köpek bile çok fazla egzersize ihtiyaç duyar ve zihinsel olarak da yorulmalıdır. 
 • Av köpeği olarak geçirdikleri geçmişlerinden dolayı, sopa tutmak, top oynamak çevik cins için büyük istihdam fırsatlarıdır. Yüksek seviyede kavrama ve çevikliği sayesinde, cins her türlü köpek sporuna uygundur. Kıvırcık saçlı köpekler hile yaparken veya itaat ettiklerinde özellikle mutlu olurlar. Eski su köpekleri olarak, yaz aylarında atlamak için bir göl veya nehri ziyaret etmeyi dört gözle beklemektedir.
 • Poodle Toy genellikle alerjiyle mücadele eden köpek severler için ideal bir cinstir. Çok az saç kaybettiği ve "hipoalerjenik" olduğu düşünüldüğü için kaşıntılı gözlere veya hapşırmalara neden olmaz. Ayrıca cins çok güçlü kokmaz ve çoğu kişi tarafından kokusuz olarak hissedilir. Bununla birlikte, bir alerji hastası olarak, köpek sahibinin bir yetiştiricisinde veya arkadaşlarında cins ile yoğun temas kurmalı ve tepki verip vermediğinizi test etmelisiniz.
   
Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
Red (Kızıl) Mini Boy poodle yavrularımız #79746
Gizem Çiçek
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder