GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

Red toy Poodle Yavrular

kişi şu anda bu ilanı inceliyor
Bu ilan Whatsapp'dan aldı
Cinsiyet
:  Erkek ve Dişi
Yaş
:  2 Aylık
İlan No
:  83058
İlan Tarihi
:  13 Ekim 2022


BU İLAN YAYINDAN KALKMIŞTIR

Bu ilan 2 ay önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
  • Küçücük yumuşak oyuncaklarımız için artık yuvadan uçma vakti geldi... 
  • Bütün sağlık kontrolleri yapılan ve hiçbir sorunu bulunmayan bebeklerimiz veteriner kontrolleriyle büyüdükleri için karne ve çipleriyle beraber teslim edileceklerdir.
  • Bakım konusunda bir zorluğu bulunmayan ve oldukça uysal olan çocuklarımız aşırı zeki oldukları için çok kolay kavrıyor verilen eğitimleri. 
  • Pede ve sokağa tuvalete alıştırabilirsiniz kolaylıkla.
  • Poodle Toy köpekleri günde 1 kere gezintiye çıkmaları çok yeterli olacaktır.
  • Eğer onu ailenizden biri gibi görebilecek ve sevebileceksiniz o da sizin için çok kolay bir çocuk olacaktır.
  • Zekâsı, bağlılığı ve neşeli doğası ile çevresine iyi bir varlıktır. Empatisi onu, çocuklar, bekar insanlar, yeni başlayanlar ve ılımlı bir dürtü ile köpekleri öğrenmeyi seven herkes için ideal bir arkadaş yapar. Baskınlık göstermediğinden, yetiştirilmesi karmaşık değildir. Küçük köpeklerin bazen dinlenmeleri öğretilebilir. Çocuklarla iyi geçinir, çünkü onları oyun arkadaşı olarak görür ve onlarla rekabet etmez.
  • Diğer köpeklerle iyi anlaşır, ancak tercihen tek bir köpek olarak tutulmalıdır. Tüm aile üyelerini memnun etmek ister. Zevk ve keder gibi duygular gösterebiliyor. Her zaman bütün bir kişilik olarak algılanmak ister. Güvenlikten yoksunsa, oldukça karamsar olabilir. Bu cins köpekler bir kitlenin önünde hile yapmayı sever. Refahı dengeli ve mutlu doğasında da ifade edilen “mükemmel” terimiyle ilişkilendirmemiz tesadüf değildir.
  • Poodle Toy’lar hareket etmeyi sever, ancak yüksek performanslı sporcular değillerdir. Hareket etme isteğine uymanın en iyi yolu düzenli yürüyüşler yapmaktır. Suyla yoğun teması sever. Her gölette yüzmek ne kadar küçük olursa olsun onu her yönden mutlu eder. 
  • Hem şehirde hem de kasabada farklı yaşam koşullarında rahat hisseder. Meraklı oyuncak köpeği ile bir şehir dairesinin balkonunu yeterince güvenceye almanız önerilir. Bununla birlikte, sağlığının devam etmesi her zaman önemlidir. Bu nedenle sahibinin her zaman yeterli zamanı olmalı ve sıklıkla onunla ilgilenmelidir. Ayrıca çeviklik ve diğer çeşitli köpek sporlarından hoşlanır.

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
Red toy Poodle Yavrular #83058
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder