ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

SAHİBİNDEN HAMİLELİK DOLAYISIYLA EĞİTİMLİ BOO #77519

Yeni Üye
Cinsiyet
:   Erkek
Yaş
:   1 Yaş
Durum
:   YAYINDAN KALDIRILDI
İlan No
:  77519
İlan Tarihi
:  23 Nisan 2019


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 4 ay önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
Bu ilan üyelerimizden aldı.
Açıklama

Merhaba,

Eşim 4 aylık bir hamilelik geçiriyor. Kendisi aynı zamanda astım hastası, hamilelik sürecinde yaşanan koku ve vücut hassasiyeti neticesinde astımı gün geçtikçe daha da ilerliyor. Dolayısıyla köpeğimizi satmak zorunda kaldık.

Leo 1 yaşında erkek bir pomeranian. 10 Mart 2018 doğumlu. Yurt dışından geldi, 40 günlükten beri bizimle. Geldiği günden beri royal canin mama ile besleniyor. Veterinerimizin tavsiyesi üzerine sağlıklı bir şekilde tüy dökmesi ve  parlaklığı açısından sadece atlarda ve köpeklerde kullanılan bir vitamin kullanıyor. Düzenli olarak kullanıldığında neredeyse hiç tüy dökmüyor. Şişenin üzerindeki etikek yırtıldığından dolayı ismini hatırlayamıyorum, hatırlayınca ilanı güncelleyeceğim.

Elit Yavru Köpek Çiftliği' nde Can Paksoy' un ekibi tarafından temel itaat eğitimi aldı. Eğitim aldığına dair sertifikası mevcut. Takip, otur, yat, kalk, öl, çak, bekle, gel, hayır ve aferin komutlarını biliyor. Bu eğitimin bize maliyeti yaklaşık olarak 6.500tl.

Tuvalet eğitimi de ev için mevcut. Şuan için ona almış olduğumuz 3 adet ugodog tuvalet haznesine yapıyor tuvaletini. Aynı zamanda gece uyuması ve biz evde yokken kendisine zarar verir mi endişesiyle aldığımız 3 set eğitim çiti mevcut. Bunların da piyasa maliyeti yaklaşık olarak 1.500tl. Bu ekipmanları da köpeğimizle birlikte yeni sahibine hediye edeceğiz. 

Leo uysal,küçük ırk köpeklerin aksine saldırgan olmayan ve oyuncu bir yapıya sahip. Saatlerce sizinle oyun oynayabilir. Rekorumuz 8 saat :) Yeni sahibine alışma konusunda problem yaşamayacak bir köpek. Gördüğü her insanın üzerine atlayıp oynamak istiyor, dolayısıyla yeni yuvasında da mutlu olacaktır. Şuanda bir arkadaşımızın evinde kalıyor, yeni sahibini bulana kadar sağlık sorunları yüzünden orada kalması gerekti. Görmek isterseniz uygun bir zaman diliminde görüşebiliriz. Yoğun iş tempom dolayısıyla site içinden atılan mesajlara dönemeyebilirim, telefon yolu ile ulaşmanız daha iyi olacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

SAHİBİNDEN HAMİLELİK DOLAYISIYLA EĞİTİMLİ BOO #77519
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder