ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

üretim çiftliğinden maskeli sibirya kurdu husky yavruları #17477

Cinsi
:   Diğerleri
Cinsiyet
:  Erkek
Yaş
:  2 Aylık
Durum
:   YAYINDAN KALDIRILDI
İlan No
:  17477
İlan Tarihi
:  18 Mayıs 2016


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 2 yıl önce yayınlandı.
Bu ilanı görüntüledi.
Açıklama

KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Hiç şüphe yoktur ki yavru köpek edinmek çok büyük bir sorumluluktur. Ancak, insanlık tarafından bilinen en tatmin edici dostluklardan biridir. Hatırlanması gereken en önemli nokta yavru köpeğinizin güvenli bir ev ortamına, uygun beslenmeye, düzenli veteriner hekimi bakımına, ilgi ve sevgiye ihtiyacı olduğudur.bunun yanında beslemeye karar verdiğiniz köpek hangi ırkı olursa olsun size hem piskolojik hem sağlık açısından biçok yararı vardır..

– Evcil bir hayvan besleyen kişilerin tansiyonları diğer insanlara göre daha iyi durumdadır.Stresli vakitlerde kendilerini çok daha düzgün şekilde toparlayabilmektedirler.

– Köpeğinizle oyun oynamak Serotonin ve dopamin salgılayarak sizlerin sakinleşmenizi ve rahat olmanızı sağlayabilmektedir.

– Evcil Hayvan besleyen kişilerde zararlı kolestorol seviyesi düşük durumdadır.Ayrıca Kalp Hastalıklarına yakalanma durumlarıda daha düşük bir durumdadır.

– 65 yaş ve üstündeki kişiler Evcil bir hayvan besliyorsa diğer beslemeyenlere oranla daha az doktora gider.Yani 65 yaş ve üstündeyseniz bir köpek yada kedi yada başka bir hayvan besliyorsanız diğer yaşıtlarınıza göre daha az doktora gidersiniz.

– Köpek besleyen kişiler çok fazla egzersiz yapacağı için daha sağlıklı olabilmektedirler.Köpekler hareketli canlılardır o yüzden onları gezdirmeniz gerekecek onla oynamanız gerekecektir doğal olarak sizde hareket etmiş olacaksınız.

Evcil hayvan besleyen insanların dokunma hissi ihtiyacını gidermesi sağlanır bu sayede insanlarda psikolojik olarak düzelmede olabilmektedir.Hatta bazı hapishaneler hayvan beslemelere izin vermektedir.Bu sayede suçluların davranışlarında düzelme olduğu saptanmıştır.

Buna benzer daha biçok açıdan faydaları görülmektedir. Mutlu , huzurlu , sağlıklı bir yaşam için Sizi kurmuş olduğunuz bu yeni dostluk için tebrik ediyoruz...

Üretilen yavruların sağlık kontrolleri Veteriner Hekimimiz tarafından yapılmaktadır ve yavrular ‘SAĞLIK KARNESİ’ ile birlikte gönderilmektedir.
SATIŞ SONRASI DANIŞMANLIK 7/24 acil Veteriner Kliniği, Yavru Bakımı ve Aşı Takip Hizmetlerimiz ile satış sonrasında da müşterilerimizi ve sattığımız yavrumuzu güvence altına alırız… Satılan her yavru Çiftliğimizin Garantisindedir.

 

Yavru bakımı ,  cins köpek ,satılık yavru köpek , köpek cinsleri , köpek ırkları , köpek eğitimi , köpek bakımı , köpek pansiyonu , satılık köpek , golden yavrusu , alman kurdu yavrusu , doberman yavrusu , rottweiler yavrusu , kangal yavrusu , pitbull yavrusu , dogo yavrusu , tuvalet eğitimi , köpek üretim çiftliği , safkan köpekler ,

 

YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

üretim çiftliğinden maskeli sibirya kurdu husky yavruları #17477
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder