ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kopekdunyasi.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

YORKSHIRE TERRIER YAVRULARIMIZ PET MEKANDA... #69461

Cinsiyet
:   Erkek
Yaş
:   3 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  69461
İlan Tarihi
:  23 Kasım 2018


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 8 ay önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.
Bu ilan üyelerimizden aldı.
Açıklama

Merhabalar...

Canlımızın fiyatından önce aşşağıdaki bilgileri bilmek istersiniz diye düşündük.Zaman ayırıp okursanız memnun oluruz.

Canlılarımızın tamamı en az 60 gün anne sütü emer. Anne altından 60 günden sonra alınan yavrular villamızda 21 gün başka hiçbir canlıya temas etmeden karantinada tutulurlar.

21 gün karantinada tutulma sebepleri canlıda parazit yada viral bir hastalık olup olmadığını takip edebilmemizdir.Zira sağlıklı görüp aldığınız bir yavruda aldıktan 3-5 gün sonra birden başlayan ishal, kusma, ateş, iştahsızlık gibi semptomlar gözükebilir ve canlıyı kaybetme riskiniz çok fazladır.

Anne sütünün koruduğu yavrunun bağışıklık sistemi sütten ayrıldıktan sonra artık kendi antikorlarını üretmeye başlar ve bu süreçte yavrunun iyi mamalarla ve gerekli vitamin destekleriyle bakılması çok önemlidir.

Canlılar anneden ayırdıktan sonra ilk aşıları yapılır, mikroçipleri takılır, uluslararası geçerliliği olan pasaportları çıkarılır ve bu süreç anlaşmalı veteriner hekimiz tarafından birebir takip altındadır.21 günü dolduran bebeğimiz veteriner hekim onayımızla mağazamıza getirilir.

Çalışanlarımızın tamamı sertifikalıdır.. Mağazamız tarım ve orman bakanlığından ve belediyeden ruhsatlandırılmıştır.. İşimizi önce vicdanımızla yaparız.Lütfen canlı alacağınız noktayla ilgili şikayet olup olmadığını  internetten araştırın.Önemli olan alacağınız canlının ucuz değil sağlıklı olması esasıdır.Zira bazı viral hastalıklar malesef ölümle sonuçlanır. Detaylı bilgi için lütfen çekinmeden irtibata geçin.Bizden almanız şart degil.Yeterki doğru yerden ve doğru kararı vererek bir dost edinin.  

Görüşmek Üzere...

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

YORKSHIRE TERRIER YAVRULARIMIZ PET MEKANDA... #69461
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder